Привіт, друзі! Вітаю Вас із гарним та теплим лютим, який розтоплює серця та почуття у переддень Дня Святого Валентина! 14 лютого історично пов’язують із днем всіх закоханих. І написано-переписано про всі події, що передували такому визначенню, про листівки-валентинки, про те, як День Святого Валентина увійшов у наше життя із західних традицій… Але, мабуть, з роками ми розуміємо все по іншому, визначаємо другі цінності.

Готуючись до свята, чи переглядаючи календар, пригадуємо, що потрібно щось купити з нагоди того чи іншого свята коханим, рідним, друзям… Купуємо, даруємо та й з радістю ставимо в умі галочку, що все виконано.

Та знаю, багато хто з вас погодиться, що свято саме тут і саме зараз – коли ми поруч своєї коханої людини. Коли не визначаючи дат та подій думаємо про неї кожну мить і з радістю поспішаємо на побачення чи до дому – щоб побачити очі свого кохання, притулитися, поцілувати і подарувати у відповідь своє кохання! Найменша дрібничка з рук коханої найдорожча за всі дорогі подарунки, а погляд та усмішка - найцінніші за всі скарби світу!

Мить – і ми не в садочку, а закінчуємо школу, мить – і вже не університет, а щоденна робота, мить – і не просто перше побачення, а справжнє і вічне кохання!

Бережімо своє кохання, даруймо валентинки часто, якомога частіше. Даруймо себе своїм коханим весь час. Дивімося в закохані очі, ніжно шепочучи «Я тебе люблю!» А може й кричімо від щастя, яке нам подарував Бог – бути коханими і кохати!

З Днем Святого Валентина!