Новорічні свята завжди такі бажані та яскраві, але проходять як одна мить. Та ми ж знаємо, що розчаровуватися не слід, адже є стільки гарних приводів привітати своїх рідних та близьких. Хороші (чи популярні) традиції поширюються швидко. Тому у нас, українців, з’являються нові тенденції, нові свята.

Наприкінці минулого століття стало модним відзначати день Святого Валентина. Ми дивилися зарубіжне кіно і нас так зачаровували червоні коробочки цукерок у вигляді сердечок, яскраві сердечка-листівочки. А згодом і самі перейняли цю традицію – 14 лютого святкувати День Св. Валентина. Про це свято стільки написано та є стільки багато версій, що я вже не здивую вас жодною.

А от про те, як можна відзначити цей день – пропоную поговорити.

Для закоханих - це ще одна гарна мить нагадати про свої сильні почуття, подарувати щось, щоб кохана людина була щасливою! Подарунком може бути і якась дрібничка, і дорога цінна річ. А інколи, може краще за все, щира посмішка, обійми, слова вдячності і пристрасний погляд.

Молодь може відсвяткувати таку подію в дружній компанії в якомусь розважальному закладі, де вже запропонована святкова програма.

Таке свято не обов’язково проводити під гаслом «КОХАННЯ». Адже в цей день можна проявити своє дружнє і щире ставлення до однокласників, інститутських друзів чи колег по роботі.

Саме про святкування Дня Святого Валентина у робочому колективі хотів би сказати трішки більше. Можна пропустити це свято без жодної згадки (хоча все одно хтось та й обмовиться словом на роботі про такий день). А можна підготувати маленькі сюрпризи в колективі. Наприклад, «таємний прихильник»: ви можете таємно щось подарувати своєму колезі, поклавши непомітно на стіл цукерку, листівку чи пачку паперу (не варто класти щось колюче на стілець, хоча так вас довше пам’ятатимуть!). Якщо колектив невеликий, а керівник демократичний та лояльний до підлеглих, влаштуйте святковий обід чи вечерю в офісі: заздалегідь домовтеся, що кожен принесе страву, приготовлену власноруч (як варіант м’ясна нарізка з супермаркету, але викладена вами на тарілку) та проведіть дві-три застільні гри.

Ну, а якщо все ж таки корпоративні заходи є дійсно частиною загальної діяльності організації, то можна підготувати і свято яскравіше. У вас ще є час замовити цю послугу в агентстві чи відшукати ведучого, який підготує та проведе це свято. Якраз за час до 14 лютого можна встигнути багато: оголосити конкурс на краще зізнання в коханні, прихильності, симпатії чи прояві дружби комусь зі своїх колег (це може бути вірш або листівка), які збирати в коробку (як для голосування) та прочитати в День Святого Валентина під час застілля. Можна подарувати більш наочний подарунок, теж зроблений власноруч: після наради, яку проводить керівник десь в січні, за жеребкуванням, визначити хто з працівників кого малюватиме, та подарує цей витвір своїм колегам в День Святого Валентина. Тут уже ваша фантазія вітається по повній: адже це може бути і малюнок, і аплікація, і фотошоп і ….

Маєте можливість та креатив? Зніміть потайки своїх колег на відео (мобільним чи камерою), підберіть прикольну музичку, як саундтрек, та по-своєму озвучте цей фільм! Такі шедеври завжди смішні та веселі. Ви переглянете його разом в день свята.

Цікавий сценарій можна підготувати заздалегідь. Залучити як жіночу так і чоловічу частини колективу.

День Святого Валентина тепер відзначають і в дитячих садках! – називають «Свято дружби» :-))). В школах - проводять ігри типу «Кохання з першого погляду». Та, думаю, все це має право на існування. Адже в день 14 лютого ми ще раз проявляємо свою любов, дружбу, прихильність. Ми робимо щасливими наших коханих, рідних, близьких, друзів, колег (ого, як всіх багато!). Тому нехай День Святого Валентина 2013 року буде у вас особливим, яскравим, гарним і саме таким, яким би ви хотіли.

А взагалі то, пам’ятайте, що для кохання і дружби не варто чекати особливих днів: говоріть про це щодня й щохвилини! Даруйте свою ЛЮБОВ – і будете ЩАСЛИВІ!