Ось ми й зустрілися! Тут, на сторінках мого сайту. І якщо вам до вподоби витонченість та інтелігентність, вміле поєднання сучасного із народним − нам буде про що поговорити.

Мене звати Федір Герасимчук. Я щасливий, бо є самим собою і вже багато років займаюся улюбленою справою: я – ведучий та організатор святкових подій.

Наше життя справді прекрасне, але час так невпинно летить вперед, що інколи ми не встигаємо помітити, що святкуємо не 20-ти річчя, а свій поважний ювілей, не хрестини малюка, а його весілля, що за вікном уже не Новорічні, а травневі свята... А багато подій хотілося б запам'ятати на все життя, зупинити мить і насолоджуватися тим, що ти живеш, радієш цьому життю, своїм рідним, друзям, знайомим. Хочеться відсвяткувати ці моменти особливо, яскраво, цікаво, оригінально. Саме тоді й знадобиться допомога людини, яка вміє організувати, підготувати та провести ваше свято.

Мій досвід – це сотні проведених заходів: весілля, корпоративні зустрічі, професійні свята, випускні вечори, ювілеї, дорослі та дитячі дні народження, хрестини… Кожен сценарій готую дійсно індивідуальний. Усі ваші побажання враховую у програмі свята.

Я - україномовний ведучий. Поважаю усі нації та мови, але мовою, якою думаю, проведу ваше свято найкраще. Свято підготую за вашим бажанням, а маючи реальний досвід пораджу як його зробити кращим.

На сайті ви зможете переглянути фото та відео тих подій, що я організовував та проводив, дізнатися більше корисної інформації про їх підготовку. Сподіваюсь, що це дасть вам загальну уяву про мене як ведучого і, насамперед, як людину.

PS2 Це вітання створив я, проте воно таке популярне, що його можна зустріти не лише на багатьох сайтах, а навіть у деяких промо-відео ведучих :-)