Ось ми й зустрілися! Тут, на сторінках мого сайту. І, якщо вам до вподоби витонченість та інтелігентність, вміле поєднання народного із сучасним, нам буде про що поговорити.

Мене звати Федір Герасимчук. Я щасливий, бо є самим собою і вже багато років займаюся справою, яка мені до душі: я – ведучий та організатор святкових подій.

Наше життя прекрасне, а ми всі гарні та добрі люди. Але час так невпинно летить, що інколи не встигаємо помітити того, що у нас не 20-ти річчя, а поважний ювілей, що за вікном уже не Новий рік, а травневі свята, що уже святкуємо не хрестини малюка, а його весілля...

Багато подій хотілося б запам'ятати на все життя, зупинити мить і насолоджуватися тим, що ти живеш, радієш цьому життю, своїм рідним, друзям, знайомим… Дуже хочеться відсвяткувати ці моменти особливо, яскраво, цікаво, весело, оригінально. Саме тоді й знадобиться допомога людини, яка вміє організувати, підготувати та провести ваше свято.

Я завжди думав, а для чого той тамада чи ведучий? Адже у всіх є цікаві й талановиті друзі/знайомі, які можуть повеселити компанію. Та коли мене, як хорошого приятеля, всі просили повеселити гостей, бути неофіційним ведучим вечірки, я зрозумів, що це не дуже справедливо. Адже мені, як гостю, також хочеться відпочити. Ось тут і знадобиться послуга людини, яка професійно цим займається і це, власне, її робота!

На сайті ви зможете переглянути фото та відео тих подій, що я організовував та проводив, дізнатися більше корисної інформації про їх підготовку. Сподіваюсь, що мій сайт дасть вам загальну уяву про мене як ведучого і, насамперед, як людину.

Мій досвід – це сотні проведених заходів: весілля, корпоративні зустрічі, професійні свята, дні відпочинку для працівників організацій, випускні вечори, зустрічі випускників, ювілеї, дорослі та дитячі дні народження, хрестини…

Кожен сценарій готую дійсно індивідуальний. Усі ваші побажання будуть враховані у програмі свята.

Залишається лише додати, що я україномовний ведучий. Поважаю усі нації та мови, але мовою, якою думаю, проведу ваше свято найкраще.

Свято підготую таке, яке ви забажаєте та ще й пораджу, як зробити його кращим, знаючи це з власного досвіду.

P.S. Всі відгуки про мою роботу чесно написані моїми замовниками, за що їм щиро вдячний.

Якщо Ви зацікавилися, то не вагайтеся і телефонуйте!

Інформаційна довідка:

Народився на Рівненщині в сім’ї службовців. Освіта медична та педагогічна :-).

З 1990 року по 2004 активний КВН-щик, з 1995 - учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів й конкурсів, як артист розмовного жанру («Сорочинський ярмарок», 1996 р.; Фестиваль гумору «32», 1997 р., м. Київ; «Коломийка», 1996 р., м. Коломия; Фестиваль «Воля», 1997 р. м. Івано-Франківськ; Міжнародне свято літератури та мистецтв «Лесині джерела», 1998 р. м. Новоград-Волинський.

В 2000 році створив молодіжний театр естрадних мініатюр «Ротунда», якому в 2003 році присвоєно звання народного.

Протягом 2005-2008 рр. знімався у ток-шоу та розважальних програмах, комерційній та соціальній рекламі.

Серед замовлень – робота із такими компаніями та організаціями як ТОВ "Троянда", ЗАТ "Інтерлогос", торгово-промислова група "Рейнфорд", Головдержслужба України, Український гідрометеорологічний центр, Державний інформаційний центр Міністерства юстиції України, ЗАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп", компанія "ІСС Україна", концерн "Інтер Атлетика", Національний авіаційний Університет, Національний університет харчових технологій, Національна академія внутрішніх справ, ТОВ "Росінтер-Україна", компанія «Джаз-клуб» (офіційний представник YAMAHA в Україні), АТ «CaLyon Bank, ТОВ "Тейлор Нельсон Софрез Україна" (TNS), URSA (іспанський концерн URALITA GROUP), ВАТ "Миронівський хлібопродукт" ("Наша Ряба"), VF Group, ПАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО», Компанія "Лесафр Україна" та багато інших.