Весілля влітку має набагато більше переваг, ніж весілля в іншу пору року. Особливо це стосується розробки сценарію літнього весілля, тому що можливості тут по-справжньому безмежні. Можна провести весілля на лісовій галявині і розіграти казку за участю ельфів і фей, можна розташуватися на березі озера і стати казковими русалками, можна відсвяткувати весілля на борту теплохода і відчути себе у шкурі піратів, які пливуть на таємничий острів за скарбами. Тепла погода, зелене листя, легкий літній одяг - все це переваги літнього весілля, які можна використовувати в цих сценаріях. Ще один популярний сьогодні вид літнього весілля - весілля в заміській садибі, сценарій якої може повторити сюжет стародавнього роману чи фільму про любов, дія якого відбувається в 18-19 столітті.

Знайти гарну старовинну садибу для проведення весілля сьогодні досить просто. Сценарій весілля в садибі розробляється з урахуванням особливостей місця. Можливі різні сценарії, як для великої кількості гостей, так і для сімейного свята. У кожному разі таке весілля буде мати нотку аристократизму і особливої краси. Тому що мова йде про теплу пору року, то столи для бенкету можна встановити на свіжому повітрі, розбити гарні намети і прикрасити все живими квітами. Приїжджати на таке весілля після того, як був проведений викуп нареченої, можна на кареті, запряженій кіньми. Наречена зможе відчути себе справжньою принцесою, яка вирушає на бал. Справжній бал теж буде, достатньо запросити оркестр музикантів, одягнених у старовинні костюми і перуки, і розучити кілька бальних танців. Заради такої важливої події варто постаратися!

Весілля - це не тільки багате частування, красиво прикрашені приміщення та намети і танці. Це ще й захоплюючий сценарій з численними конкурсами. Так само як і сценарій викупу нареченої, кожен конкурс повинен розроблятися заздалегідь. У садибі з садом, фонтаном або природним водоймищем можна проводити розваги з розмахом. Наприклад, традиційне викрадення нареченої можна провести, як викрадення принцеси злим чарівником. Найняті актори або гості відвозять наречену в кареті в дальній куток садиби, а нареченому доводиться виконувати різні завдання, щоб знайти її. Заздалегідь готується карта, де зазначено місце, в якому злий чарівник ховає наречену. Карта розрізається на декілька частин, кожна частина видається після того, як наречений і його друзі виконують завдання. Це можуть бути різні загадки, завдання станцювати менует удвох з дружкою, знайти заховану в саду аленьку квіточку, в якому знаходиться підказка, де лежить наступний фрагмент карти, відшукати в ставку золоту рибку з новою підказкою і т.ін. Оскільки весілля літнє, то всі конкурси проводяться на свіжому повітрі, а місць для укриття викраденої нареченої буде дуже багато. Як тільки наречений отримує всю карту, разом з гостями він повинен розшифрувати її і правильно знайти свою кохану. Коли він знайде її, на доказ своєї любові він повинен пронести наречену на руках до намету, де накриті столи.

На свіжому повітрі прекрасно проходять будь-які рухливі конкурси. А якщо доповнити їх особливим антуражем, то вони будуть просто незабутніми.

Блог Весільного Порталу