Дехто вважає оригінальним подію підганяти під якісь дати. Модна тенденція святкувати весілля 07.07.07, 08.08.08, і т.ін. ніколи не приваблювала. Наречена ще спить, а їй вже о 6-й ранку крутять бігуді, молодий спить після «мальчишника», а йому вдягають черевики, мама в поспіху бере не ту сукню, батько плюється на все та думає «де це все взялося»: бо на 9-у ранку назначено розпис в РАЦСі… І все через те, щоб бути оригінальними - одружитися 11.11.11 (як варіант). Шановні молодята, а може не варто гнатися за цим. Свято буде тоді, коли Ви його самі собі зробите, і коли вам буде це зручно! Ви визначаєте дату, а не дата вас!

Інше питання, коли випадково, або з вагомих причин святкування весілля має бути в ту дату, яка є сама по собі вже визначною. Скажімо в новорічну ніч… Погодьтеся, що таке буває не часто. Але в моїй практиці таке траплялося.

Молода, закохана пара. Обоє інтелігентні, вродливі, врівноважені, цікаві. Змушені були попередню дату весілля перенести через хворобу бабусі на… 31 грудня.

Так і було – весілля в новорічну ніч. Була й молодь, і дорослі, і бабуся… Перше весілля мало бути в класичному стилі. А потім все переграли.

Отже, якщо Ви теж хочете святкувати своє весілля в новорічну ніч, то є декілька порад.

Чітко продумайте чи погоджуєтеся Ви на екстрим, чи це буде класика: від цього залежить сам сценарій та програма і зрештою настрій Ваших гостей.

Якщо бажаєте зберегти традиції та обряди, варто подумати, які з них вписуються у програму, які ж зовсім не підходять до Вашого свята.

<>Пам’ятайте, якщо запрошуєте гостей, для них Ваше свято має бути зручним і комфортним, адже вони святкують новорічну ніч. Тому в програмі обов’язково мають бути елементи новорічного свята: так, банальні Дід Мороз та Снігурка (яких можна зробити оригінальними! – у моєму випадку це були гості, після проведених конкурсів на Діда Мороза та Снігурку), новорічні пісні, костюми… Вітання з Новим роком. І подарунки…

«Не перевідпочивайте»! )) так – час святкування варто продумати, щоб охопити і новорічні входини та й весілля відсвяткувати.

Мої молодята вже о 10 годині вечора прибули до ресторану на кареті, запряженій конями. Ведучий з гостями на вулиці зустрічали молодят під новорічні пісні. Далі, батьки запрошували всіх гостей до ресторану – святкувати весілля їхній дітей. Гості біли в маскарадних костюмах. Молоді у народному зимовому вбранні (шуба, кожух, чоботи, рукавиці). А далі були застілля, вибори Діда Мороза та Снігурки, переодягання молодят у весільну сукню та костюм нареченого, «Голубий вогник» за участю зірок естради (гостей, які були підготовлені до такого дійства). Опівночі відкорковували шампанське, кричали «Гірко!» та «З Новим роком!» Конкурси та ігри було поєднано, а вірніше адаптовано традиційні, додавши новорічного забарвлення. Був і коровай, який розрізали весільні свати, був і торт, який молодята розрізали. А бабуся, яка була дійсно казковою бабусею, погодилася зіграти роль казкарки, яка розповідала казку, під яку гості робили постановку казки «Рукавичка». Були і кожному гостю особисті подарунки під ялинку.

Бажаю Вам веселих свят!