1. Не починайте планувати ваше весілля, не визначивши бюджет. Один з найбільш стресових моментів у плануванні це грошове питання. Переконайтесь, що Ви визначили, яку суму Ви можете виділити на весілля, як будуть поділені весільні витрати і хто зможе вам допомогти фінансово.

2. Не витрачайте гроші понад весільного бюджету або суми, які ви не можете собі дозволити. Ваш весільний день - дуже важливий, але це всього лише один день. Ви ж не хочете почати спільне життя, маючи серйозні борги через весільних витрат, і розплачуватися з цими боргами ще кілька років?

3. Не покладайтеся на усні угоди з продавцями. Оформляйте все в письмовому вигляді!

4. Не намагайтеся зробити все самостійно. Планування весілля - величезна праця, але ж Ви, швидше за все, зайняті ще й на основній роботі. Так не випробовуйте себе і поділіть обов'язки, настільки - наскільки це можливо! Коли справа стосується весілля, з'явиться багато охочих допомогти Вам, так дозвольте їм це!

5. Не наполягайте на проходженні саме вашому плану! Намагайтеся прийти до консенсусу з питань, які менш важливі.

6. Не скупіться на весільне фото. День весілля пройде дуже швидко, і після того, як все закінчиться - у Вас залишаться тільки ваші спогади і ваші фото.

7. Не нервуйте через кожної деталі. Можна ж дійсно отримувати задоволення від процесу підготовки до весілля. Я маю на увазі, чи справді так важливо, що стрічки на автомобілі сині, замість того, щоб бути світло-блакитними кольору льоду?

8. Не забудьте подякувати всім, хто був присутній на вашому весіллі, і хто дарував подарунки.

9. Не перепрацьовувати напередодні весілля. Ви не зобов'язані робити все 200 справ одночасно. Постарайтеся спланувати підготовку так, щоб в день розібратися з однією-двома дрібними справами, а решту часу розслабляйтеся і займайтеся собою.

10. Не чекайте, що ваш весільний день буде досконалим. Він обов'язково буде просто «приголомшливим» днем, але постарайтеся поставитися до всього розумно. Ніколи не забувайте, що головна ваша мета полягає в тому, щоб одружитися.