Кожне свято, кожна подія є неповторними. А що стосується Дня народження, то хоча ми й святкуємо його щороку, але кожного разу він є особливим.

Ми ростемо, дорослішаємо і хочеться щоб наші дні народження запам'ятовувалися на все життя. Можна святкувати 20-річчя запросивши друзів на смачні шашлики в ліс, можна приготувати цілісіньку гору всілякої смакоти і приймати гостей удома на своє 30-річчя, а в свої 35 втекти від усіх до екзотичної країни і т.д. А можна запросити рідних та друзів до ресторану чи кафе, танцювати до ранку...

Але, як кажуть, найкраща імпровізація − підготовлена імпровізація. Отже гарна підготовка до Дня народження зробить його дійсно неповторним.

Хтось із нас відзначає лише ювілейні дати, а хтось святкує дні народження щорічно і гучно. Усе частіше батьки замовляють свято до Дня народження дитини в 5, 6, 7...10 років. Мені не раз доводилося організовувати святкування й одного року з дня народження малюка :-)

Яким можна зробити День народження? З класичною програмою, або ж тематичну вечірки за сюжетом фільму, творчості улюбленого виконавця, церемонії нагородження, реаліті-шоу, в стилі вашої улюбленої країни...

Як це відбувається? Зустрічаємось, обираємо тему та ідею свята, готуємо запрошення, сценарій, підбираємо музичний супровід, замовляємо заклад і святкуємо!

Що було яскравого

День народження Тіни, 8 років. Це було свято для дітей і дорослих у заміському будинку. Відповідно у програмі передбачив три напрямки роботи: окремо розваги для дітей, розваги для дорослих та спільні ігри дітей з дорослими. День народження «Острів скарбів» пройшов на ура. Чому так впевнено про це кажу? Тому що сам був приємно здивований дзвінку через рік, коли мені у сказали: «Доброго дня! У нас свято – Тіні 9 років! Знову просимо зробити нам цікаву програму…»

30-річчя у стилі «Боллівуд» - вечірка за мотивами індійських фільмів. Бюджет мав значення для організації свята, але основним виявилося бажання ювіляра вразити гостей. Ресторан довелося замовити весь (обрали невеличкий на околиці міста). Декорували зал та територію закладу я разом з друзями замовника. Літо… На вулиці пелюстками квітів вистелили доріжки, по території розставили глибокі прозорі посудини із зафарбованою водою, в якій плавали свічки (надвечір це виглядало просто фантастично!), зал та шатро на вулиці прикрасили вінками з квітів. Гості: жінки одягнені в сарі, чоловіки теж у національному індійському вбранні. Ведучі свята «Зіта й Гіта» щоразу представляли нову номінацію та її переможця, надаючи гостям слово для привітання ювіляра. І, звичайно, відповідний музичний супровід.

60-й «День народження Гетьмана». Велике родинне свято з онуками-козачатами, українськими піснями, виступом троїстих музик, козацькими змаганнями, посвята іменинника в гетьмани: клятва вірності ювіляра своїй родині, чарка на шаблі, гетьманська булава...

Одна пані задля збереження яскравих спогадів захотіла організувати свято у свій день народження із екскурсом в минуле, але й про майбутнє помріяти. Це була вечірка «Назад в майбутнє». Кожен із гостей - це частина історії іменинниці. І саме на цікавих та приємних спогадах минулого ми організували частину розважальної програми: вгадування «Хто на фото дитинства?», гра «Чия це була фраза?», конкурс «Що за релікт, якому скоро … літ?». Яскравим проявом сьогодення стали мініатюри, що ми готували разом з дітьми ювілярки, привітання та побажання членів родини. А мрії та плани на майбутнє виклали у грі «Щоденник».

Безумовно були й інші цікаві, а іноді дуже сміливі ідеї свят, різні дати, дитячі та дорослі дні народження і Хрестини малюка, про які напишу в наступній свої статті.

А вас вітаю з Днем народження! :-)