Віджая - неперевершена виконавиця східних танців

Віджая займається танцями з 3 років. Десять років займалася у хореографічній студії «Щасливе дитинство» в ансамблі «України» під керівництвом народного артиста України М.П. Коломійця, де вивчала народні, класичні та сучасні танці. А надалі продовжила навчання і в Київському національному університеті культури за фахом хореограф. Вивчаючи й інші види хореографії як, бальні, контемпорарі та східні танці, вирішила заглибитися в східну культуру.

Працює з різними атрибутами в шоу-bellydance: шабля, кинджал, свічки, канделябр, сагати, тростина, шалі, на пуантах, крила. Танцює стилі: єгипетський, ліванський, турецький. Стилі єгипетського фольклорного танцю: Pharaonic Dаnсе (танець Клеопатри), Oriental Bellydance (орієнталь белліденса або беладі), Shamadan (шамадан або канделябр), Khaligi (Халідж). Белліденс: класичний, шоу, трайбл, Саіді, а також можлива стилізація в поєднанні трохи бального та сучасного танцю.

Танцювальна програма у виконанні Віджаї зможе прикрасити будь-яке свято - бо це і є свято краси, пластики, молодості та пристрасті.