Всі відгуки про мою роботу дійсно написані моїми замовниками,

за що їм щиро вдячний.

 

Ви можете надіслати свій відгук на електронну пошту veduchyi(at)gmail.com або через форму контакту

Див. також: Компанії, в яких я проводив корпоративи.

Відгуки на моїй офіційній сторінці Facebook Федір Герасимчук - Ведучий Ви можете подивитись тут .

 

16.10.2018 р. Від: Любові Солодухіної

Я мала честь організовувати весілля своєї рідної сестри. Наречена і наречений - скромні, проте сучасні люди, для них було принципово важливо - весілля веселе, але без напряжних конкурсів, добре, але без пафосу, душевне, але без надриву. Також їм була важлива музика, культура мови і поведінки ведучого, його небайдужість. Я дуже переживала, адже молодятам важко вгодити...

І Федір перевершив всі надії й сподівання!

Весілля було казкове - все було навіть краще, ніж усі ми разом взяті могли очікувати - Федір дуже нас усіх (наречених, мене, наших батьків, гостей) відчув, зрозумів і високопрофесійно провів свято! Вся наша сім*я, а особливо молодята, їх батьки і я, Вам дуже щиро вдячні, Федоре ))

Рекомендація з Facebook https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=949782911879527&id=100005434803451


27.05.2018 р. Від: Ірини Сидорук

Дуже вдячна Феді за проведення нашого весілля!!!! Індивідуальний підхід,організація на вищому рівні!!!! Він зробив не тільки нам свято, але і нашим гостям!!!

Дякую!!!! І рекомендую!!!

Відгук з Facebook https://www.facebook.com/Veduchyi/posts/1943061879090254?comment_id=1954253357971106


17.05.2018 р. Від: Оксани Мельниченко

Незабаром минає рік з часу, коли відшуміло весілля моїх молодят Марі та Олексія що чудово, без ексцесів відбулося саме завдяки Федору.

Чуйність до потреб та забаганок, прекрасна організованість, володіння часом, турбота про учасників та молодят, супровід у підготовці до весілля, поради з досвіду та чудова мова - це лише частина з можливостей ведучого, а для нас, як батьків - це можливість гарно, без нервів та турбот відгуляти весілля разом з молодятами та гостями.

Ольга Березюк: ну от, прислухайтесь - це ж майже методичний і конструктивний аналіз (саме лиш "володіння часом" чого варте :), ну хто б ще зумів це помітити і відзначити? :). Але так і є!

Відгук з Facebook https://www.facebook.com/Veduchyi/posts/1943061879090254?comment_id=1943992708997171


16.05.2018 р. Від: Оксани Свириденкової

Мені важко писати відгук про Федора як про ведучого бо ми давні друзі – він мені і без весіль чудовий! Але як давньому і щирому другу йому не було куди подітись, мусив провести весілля моїх дітей.

Що тут скажеш!? Найкращий!

Федір – це свято! Допоможе і підкаже як краще організувати не тільки саму церемонію, а й весілля взагалі.

Дасть пораду стосовно усіх питань: музики, відео, меню. Чого тільки варта правильна українська мова і вимова!!!

Ненав'язливий, дуже дотепний, вдало імпровізує, мега позитивний, інтелігентний ведучий! THE BEST!

Відгук з Facebook https://www.facebook.com/oksana.sviridenkova/posts/1956387594395528:1


21.08.2017 р. Від: Віки та Андрія

Федір, друже!

Дякуємо тобі за незабутнє свято, яке ти провів для нас! Атмосфера добра, родинного свята панувала весь вечір!

Твій професіоналізм не залишив жодного присутнього на нашому весіллі байдужим! Після свята ще багато днів обмінювались враженнями та згадували твої конкурси, слова та жарти!

Дякуємо Чоловіку та Професіоналу й нашому Другу Федору Герасимчуку!!!!!


22.07.2017 р. Від: Наталія Сальникова-Андріяш

Ну что))) Пора сказать спасибо людям,которые в день свадьбы были просто супер сегодня класс)))

И первое спасибо это Федір Герасимчук за атмосферу, непринужденность и просто классный праздник,который запомнился не только нам,а и всем кто был на нашем празднике)

От нас и наших гостей хотелось пожелать успехов в роботе, творческого вдохновения и много классных эмоций по жизни )))

Відгук з Facebook https://www.facebook.com/natasha.andriyash/posts/1726237990723904


03.07.2017 р. Від: Мар'яна Сіра

Федоре!

Дякуємо тобі за чудове свято, яке ти подарував нам і нашим дітям з нагоди їх шкільного випускного. Від батьків передаю тобі слова подяки за гарну роботу, вмілий підхід і організацію. Все було цікаво, всього в міру і головне - не нав'язливо. Ми вже тиждень обговорюємо наш яскравий випускний "Оскар 2017". І згадка тільки добра! Дякуємо за професіоналізм і твій талант.

Від імені батьків випускників гімназії Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Мар'яна Сіра.


22.06.2017 р. Від: Катерина Чернова

Спасибо тебе большое Федор, за наш чудесный праздник!

Несмотря на то, что гости у нас были тяжелые на подъем и не особо активные, тебе удалось нас всех расшевелить, поднять настроение и создать уютную семейную атмосферу)

Мы в тебе нисколько не сомневались с нашей первой встречи, вся подготовка и сам праздник прошел на высшем уровне, оставив после себя чудесные воспоминания))

Многие гости передавали тебе благодарности и восторг, а это самый лучший комплимент твоей работе)) Обязательно еще встретимся ;-))

а Диджею отдельное спасибо за прекрасную музыку и оформление нашего танца) Без Вас наш праздник был бы не таким запоминающимся)


30.07.2016 р. Від: Ані та Саші

Фєдя,ти суперовий!

Завдяки тобі наше весілля пройшло просто неймовірно! Ти підійшов до нас та до нашого свята дуже відповідально та оригінально,за що ми тобі дуже вдячні.

Все пройшло просто неймовірно! Гості в захваті від тебе! Тепер всі наші майбутні сімейні свята ми не бачимо без твоєї участі.

Бажаємо тобі щастя, здоров'я, миру та добра!

До нових зустріч та святкувань!


20 листопада 2015 р. Від: Лесі та Віталія

Привіт, Федоре!

Сорі, що тільки зараз зібралася - знову все закрутилось, відрядження, робота... Плюс не хотіла писати відгук поспіхом, абияк. Надсилаю ще фотку оригінального розміру.

Федоре! Ти чудовий!

Ми знали і раніше про твій професіоналізм і відповідальність, бо мали нагоду бачити тебе в роботі на весіллі моєї сестри. Але власні весільні турботи і переживання - то інша справа! Боючись нервувати весь вечір, я, натомість - а також і мій тепер уже чоловік - наслоджувались цією подією. Ти не тільки допоміг нам вдало поєднати традиції та конкурси під час обговорення сценарію, а й зробив наше свято просто бездоганним.

Дякую, що тишком спитав нас, чи ми вже готові до першого танцю. Морально було набагато легше! :)

Ти помічав усі дрібниці, що могли вплинути на перебіг сценарію, та вчасно вносив корективи. Створив класний настрій - не очікувала, що наші поважні гості відразу почнуть танцювати! )))))

Дякую, що переконав нас робити завершальним акордом запуск надувних кульок, що світяться. Це було дуже видовищно та романтично! Гості були в захваті!

Бажаємо тобі всього найкращого у твоїй роботі та житті. Побільше цікавих клієнтів та веселих свят!

Леся та Віталій


19 листопада 2015 р. Від: Марини та Андрія

Привіт, нарешті дочекалися фоток з весілля)))

Нам дуже сподобалось як ти провів наше свято.
Наші гості згадують і досі ведучого Фєдю, який придумав класну програму і вміє тримати все під контролем ))).

Все було просто супер, весело, цікаво і в той же самий час була дуже тепла й домашня атмосфера, наче всі знайомі вже дуже давно.

Окрему увагу хочеться приділити твоїй програмі, не було "заїжджених" конкурсів, які повторюються із весілля в весілля, все було несподівано, весело і цікаво.
ДЯКУЄМО!!!!!​​ тобі за твій професіоналізм, креативні ідеї, свято пройшло на одному подиху.

Раджу всім:)

До речі, одна дівчина - Аня (весілля було в вересні), мені дуже дякувала за тебе, їм також дуже сподобалось.


07.08.2015 Від: Марини та Іллі

Впервые Федора, как ведущего увидела на новогоднем корпоративе. Умение Федора работать с публикой и создавать атмосферу праздника побудило нас пригласить его и на нашу свадьбу.

Спасибо тебе за проведение нашего свадебного торжества! Ты произвел впечатление даже на тех гостей, которых редко чем можно удивить. Хотим отметить конструктивный подход к нашим гостям и позитивный юмор. Все получилось, именно так как мы хотели - никаких переодеваний, никаких пошлостей и неловкостей, но с юмором и задором!!!

Все прошло замечательно, нам и нашим гостям все понравилось. Мы и они в восторге.

Марина и Илья


18.06.2015 Від: Олі та Андрія

Привіт!!!! )))

Хочемо подякувати самому прекрасному i талановитому ведучому Федору Герасимчуку за те свято, яке він нам подарував! Ми всі були здивовані: з якою любов'ю Федір ставиться до людей та своєї роботи (дуже інтелігентна та порядна людина). Наші гості всі були у захваті від ведучого та тої родинної й романтичної атмосфери, що склалася завдяки Федору! Багато хто з гостей ніколи не бачили одне одного, але завдяки йому до кінця свята всі подружилися i стали наче рiднi.

Дякуємо тобі, Федоре! Ти - найкращий! Цілуємо.

Ольга та Андрій


29 квітня 2015 р. Від: Сергія та Олени

Привіт Федір!

Нас приємно здивувало, що окрім талановитого ведучого і організатора, у тебе є ще й гарні навики і вміння. У нас усе чудово, ми трохи помандрували по Україні. Дякуємо за нашу характеристику, ми добренько насміялися.

Федір, ми дуже вдячні тобі за проведення і організацію нашого весілля! У нас ще довго перепитували хто ти, звідки ти і як ми тебе знайшли. Ти заспокоював. Казав, що все буде добре, а вийшло все як найкраще. Дякуємо тобі!

А ще у тебе ввічливий і м'який підхід до гостей і неперевершений тонкий гумор. Це чудово.

З повагою Сергій та Олена.


23 грудня 2014 р. Від: Вікторії Позняк

Доброго дня, Федоре,

Хочу Вам дуже подякувати від себе, від керівництва компанії та від наших співробітників за свято, яке Ви нам подарували 19 грудня!

Було дуже цікаво. Завдяки Вам ми гарно відпочили та відчули себе дійсно в колі близьких друзів.

З найкращим побажаннями,

Вікторія Позняк


1 жовтня 2014 р. Від: Ксенії Вовнянко

Привіт!

Повернулись із медового місяця і зразу поринули хто в роботу, а хто в підготовку до навчання..Ось зараз, отримавши фото і відео з весілля, добралися до комп'ютера.

Хочемо тобі тисячу разів сказати: "Дякуємо за чудовий настрій на нашому весіллі!" Наші родичі просто в захваті від такого гарного свята, яке влаштував Ти!

Дуже сподобалось, що всі гості брали активну участь у розвагах, всім було достатньо уваги. Наші близькі справді відчули себе не просто гостями, а дуже рідними і важливими для нас людьми.

Конкурси, тости, танці пройшли на одному подиху. Ніхто із запрошених не мав часу щоб сумувати ! Безмежно тобі вдячні за неймовірно гарне весілля!

Дякуємо)))


9 вересня 2014 р. Від: Михайла Жданова

Федь, все было отлично, нам и гостям все очень понравилось.

ПРОСТО СУПЕР!!!! Все поставили тебе 5+!!!!!!

С уважением,
Михаил Жданов


2 червня 2014р. Від: Тетяни Пилипчук

Федір, добрий вечір.

Дуже дякуємо за наш випускний! Наші батьки і діти в захваті, запитували і про Вас, і про ді-джея, передавали подяку.

І від мене персональне "ДЯКУЮ"! Будемо на зв'язку.

Таня


31 грудня 2013р. Від: Лесаффр Україна

Дорогой Федор,

Прежде всего хочу поблагодарить Вас от всего нашего коллектива, а также лично от себя за прекрасный вечер, который Вы подарили нам 27 декабря в пятницу!

Также поздравляю Вас с наступающим 2014 годом.

Пусть в этом году будет много ярких, счастливых, незабываемых дней, и пусть он станет для Вас годом новых достижений и побед! Вдохновения, новых творческих идей и всего наилучшего!

Я желаю Вам, чтобы сбылись все Ваши мечты и чтобы радостный и позитивный настрой был с Вами всегда!

С уважением,
Виктория Позняк


22 листопада 2013 р. Від: Павла і Оксани
Тема: дякуємо за чудово проведене весілля!

Привіт, Федоре!

Перепрошуємо, що тільки тепер зібралися висловити тобі величезну подяку від нас та усіх наших рідних за неперевершене, веселе і яскраве проведення нашого весілля (06.10.13)!!!

Ми дуже раді, що нам трапився твій сайт в інтернеті (чудово, що він містить стільки корисної інформації для наречених!) і що дата, на яку ми запланували весілля, була в тебе вільною.

Нас дуже вразило, як точно ти відчув наші уявлення щодо ідеального святкування і як майстерно наповнив його цікавими, смішними і захопливими конкурсами. Ми у захваті, як гарно тобі вдавалося залучати до активної участі не тільки наших братів-сестер, але і бабусю і дідуся, батьків. Передаємо тобі подяку і вітання також і від них!

Приємно, що переходи між обрядами, тостами, конкурсами, танцями були плавними, а весела атмосфера чергувалася з ліричними моментами.

Нам дуже сподобалося, як влучно була підібрана музика, а наші сестрички з Росії були вражені, коли (завдяки твоїй уважності) заграла та пісня, про яку вони щойно говорили.

Бажаємо тобі творчої наснаги, натхнення і клієнтів, які будуть з тобою на одній хвилі :-).
Сподіваємося, що ми ще не раз матимемо нагоду зустрітися (навіть наші батьки вже міркують, на проведення якого свята хотіли б тебе запросити).

У вкладенні надсилаємо пару знімків ;-).

З найкращими побажаннями,

Павло і Оксана


13 листопада 2013 р. Від: Аліни та Владислава
(Весілля 07.09.13)

Привіт, дуже вдячні за те, що став частиною нашого свята! Все було пречудово!

Довго шукали ведучого який міг би провести весілля українською мовою з європейським відтінком. Але коли потрапили на сайт Федора та почитали його біографію, зразу зрозуміли, що він - саме те, що треба)! І ми не помилилися!

Не дивлячись на те, що інформацію яку ми мали надати з метою підготовки сценарію була передана Федору у день весілля - він справився з усім, все пройшло просто супер.

Хочемо відмітити, що саме ця людина була найорганізованіша з усіх хто займався підготовкою нашого свята. Ти профі своєї справи!

Дуже раді що саме ти вів наше весілля.

Бажаємо тобі щастя, енергії і багато-багато молодят, яким ти зробиш незабутнє свято!

Владислав і Аліна


10 вересня 2013 р. Від: Наталії та Микити
(весілля у європейському стилі 11.08.2013 р.)

Федоре,

ми з Микитою ще раз хочемо подякувати тобі за веселе, яскраве, неперевершене свято, яке ти створив для нас! Весілля - одна із незначущих подій у житті, і дуже важливо, щоб святкування пройшло з піднесеним настроєм та щирими веселощами. Так було у нас, і це твоя заслуга! Нам дуже пощастило з ведучим!

Тобі вдалося знайти підхід до кожного, навіть до сором'язливих гостей - і це справжній професіоналізм! Взагалі, від гостей після весілля ми чули тільки позитивні відгуки та дуже високу оцінку твоєму проведенню свята. І нам дуже приємно, що, обравши тебе на роль ведучого, ми доставили радість усім!

Ще хочемо згадати твою організованість, відповідальність та чіткість у роботі. Таких людей небагато, і ми цінуємо такий підхід. Ми були впевнені від початку до кінця, що ти не підведеш.

Це був по-справжньому найщасливіший день у нашому житті... Ми безмежно вдячні за те, що ти провів його на такому високому рівні, так вишукано, яскраво та незабутньо! Хочеться знову і знову згадувати той прекрасний день :)

Бажаємо тобі творчої наснаги, невичерпної енергії та так само натхненно продовжувати дарувати нареченим та їх гостям омріяне весілля!

Щиро вдячні молодята,

Наталія та Микита


22 липня 2013 р. Від: Катерини та Максима

Федоре!

Ще раз щиро дякуємо Тобі, що допоміг зробити наше весілля саме таким, яким ми його уявляли, в українсько-європейському стилі, створити таку святкову, веселу і водночас добру і родинну атмосферу. Усі гості без вийнятку були у захваті від Твоєї роботи, свято пройшло дуже легко, невимушено. Усе було доречно: слова, конкурси, паузи. Ми дуже раді, що обрали саме Тебе!

Бажаємо Тобі і далі дарувати людям добро і гарний настрій!

Катя і Макс


15 січня 2013 р. Від: Ірини та Володимира

Доброго дня!

Хоча і з запізненням, минуло пів року з дня нашого весілля, хочемо щиро подякувати Федорові, та запевнити кожного, хто ще вагається - Федір надзвичайний ведучий: веселий, натхненний, обирає індивідуальний підхід до кожного.

Так, вперше побачили Федора ми на весіллі наших друзів, нам усе сподобалося, і ми його запросили стати ведучим нашого весілля. Наше весілля стало святом саме нашого кохання, воно зовсім не перекликалося із тим весіллям на якому ми вже бачила Федора у справі. Тож ми залишилися в повному захваті, як і наші гості.

Так, від малят, до бабусь, усі були у захваті від уважного та кмітливого ведучого. Наші батьки також залишилися дуже задоволеними, оскільки дуже хвилювалися, що щось переплутають чи забудуть, проте Федір так уміло все організував та провів, що все пройшло надзвичайно.

Отже, Федічка, дуже ДЯКУЄМО тобі чудово проведене свято нашого кохання!!!


26 грудня 2012 р. Від: Ірини Мальованець, Керівника служби персоналу компанії «ЛЕСАФФР УКРАЇНА»

Уважаемый Федор!

От лица сотрудников и руководства компании «ЛЕСАФФР УКРАИНА» позвольте выразить Вам искреннюю благодарность за великолепную организацию и проведение корпоративного вечера – 20 декабря 2012 года – в честь празднования Нового 2013 Года!

Ваш талант ведущего помог нашим сотрудникам не только хорошо отдохнуть, но и получить огромное удовольствие от вечера. Улыбки, радость, смех, море положительных эмоций – все это результат Вашего профессионального подхода к делу.

В свою очередь сердечно поздравляем Вас с наступающим 2013 Годом и Светлым праздником Рождества Христова! Желаем Вам дальнейших творческих успехов и надеемся, что новые встречи с Вами будут такими же удивительными!

Федір, доброго дня!

Пересилаю цього листа, так як вважаю, що ці слова в першу чергу адресовані ВАМ!

Я теж Вам щиро вдячна! Це не передати словами.

Можу тільки додати, що Ви дійсно майстер своєї справи і та душевна атмосфера на святі була тільки завдяки Вашому талантові!!! БРАВО!!!

Тема: Браво!

Привет всем организаторам новогоднего корпоратива!

Хочется сказать много-много хорошего про уровень проведения новогоднего вечера…

Но скажу только одно-такого не было еще НИКОГДА!

Пусть та забота,внимание и любовь,вложенные Вами в подготовку и проведение всеобщего праздника вернутся Вам в Новом году СТОРИЦЕЙ !

С уважением ,восхищением,преклонением
Людмила Шаповалова


18 вересня 2012 р. Від: Марії та Сергія

2 Листопада 2011 р. Весілля в готельно-ресторанному комплексі "Верховина" на Кільцевій

Дорогий Федоре!

Вибач, що свій відгук ми лишаємо з запізненням майже в рік!

Перший рік нашого подружнього життя видався дуже насиченим на події)
Робота, влаштування житла,..

Власне відгук:

"Тамаду на наше весілля нам подарувала доля, адже ми дізналися про нього не з рекомендацій знайомих чи родичів, а просто випадково натрапили в інтернеті, коли вже майже втратили будь-яку надію підібрати ведучого-однодумця!

Чітка організація, необмежена кількість консультацій та зустрічей, довіра в плані грошового розрахунку, тощо...

Всі гості назвали наше весілля дуже вишуканим та наповненим атмосферою любові!
А як інакше, коли всі елементи в ньому працюють, наче годинник, завдяки досвідченому та талановитому ведучому нашого свята.

Федір вміє підняти настрій своїм артистизмом, розчулити інтонацією в моменти проведення обрядів та знайти вихід з проблемних ситуацій, без яких не обходиться жодне весілля (як мені здалося окрім нашого)!

Тим приємніше, що дружка з нашого весілля обрала на власне весілля Федора за ведучого!
Наша сім'я дуже вдячна тобі за чудове свято, яке ти нам подарував!

Успіху тобі, як найбільше вдячних молодят та особистого щастя!

А всім, хто визначається з вибором тамади на власне весілля - наші найщиріші та найпалкіші рекомендації!"

Аби ти нас впізнав вкладаю фото)

Федір Герасимчук - тамада ведучий на весілліФедір Герасимчук - тамада ведучий на весіллі


14 вересня 2012 р. Від: Івана та Аліни

Наш найкращий ведучий, Федір!)

Ми дуже вдячні тобі за бездоганно проведене весілля...Хоча ми і запізнились до ресторану, була велика кількість тостуючих, насичена програма, але ми навіть не помітили як пролетів час, ми просто насолоджувались святом доки ти все майстерно організовував...

Всіх наших гостей ти зачарував з самого початку, немає ні одного байдужого гостя, який би не підійшов і сказав нам комплімент щодо вихованого, розумного та веселого ведучого (при чому на нашому весіллі було наполовину дорослих гостей та молоді)...

Все що має бути на справжньому весіллі - тости, конкурси, обряди, танці та багато ін. було вдало поєднано, вчасно, з гумором, посмішкою на обличчях присутніх та просто красиво...

Ми – молоді, просто відпочивали та насолоджувалися святом...за це тобі ще багато разів вдячні...ти просто СУПЕР:)


19 липня 2012 р. Від: Дмитра та Ані

Привіт, Федір!

Надсилаємо невеличкий відгук про наші враження співпраці з тобою. Якщо є ще якісь ресурси, крім твого сайту, де ми можемо залишити свій відгук, дай знати, будь ласка.

Якщо коротко, то все було чудово. Трохи розширений опис – нижче:
Хочемо ще раз тобі подякувати за чудове проведення нашого свята. Весь вечір у нас не було жодного приводу для сумніву чи хвилювання, адже знали, що все в надійних руках. Багато гарних відгуків щодо твоєї роботи почули і від наших друзів та рідних. Справа, напевно, не лише в конкурсах, тостах чи оголошенні гостей, а в тій атмосфері, що була створена тобою під час святкування.

Хочемо побажати тримати рівень і радувати своєю енергією ще не одну пару молодят!

З повагою,
Дмитро та Аня.


14 травня 2012 р. Від: Оксани та Бруно

5 Травня 2012 року відгуляли своє українсько-французьке весілля я – Оксана (щира українка з Рівненщини) та мій коханий чоловік Бруно (українізований француз із Шамоні що у французьких Альпах)! Свято вдалося на славу: було сонце й дощ, було що їсти і чим закусити, були гарні музики, але найголовніше – свято було яскравим завдяки неперевершеному ведучому – Федору!!! ДУЖЕ тобі дякуємо – Ти справжній ПРОФЕСІОНАЛ!!! Бажаємо тобі творчої наснаги, у такій цікавій і в той же час нелегкій справі, дарувати людям посмішки та хороший настрій!

З повагою Оксана та Бруно Плантаз!


23 січня 2012 р. Від Юліі та Макара

Вже пройшло більше місяця з моменту нашого одруження, пройшов післявесільний ажіотаж, нарешті дійшли руки до того, щоб висловити свої враження в письмовому вигляді від тамади, який організував нам наше свято. Федір - майстер своєї справи, митець, ювелір!!! Що ще можно сказати? Дуже чутко відчуває публіку - саме відчуває, бо в цій справі головне відчувати людей, вміти направити їх в потрібне русло, не образити нікого, не дати нікому занудьгувати бодай на секундочку!

Наше весілля було невеликим 20 чоловік - така собі родинна вечірка. І ви не повірите, бо ми були в захваті, ми не вірили, що нам так все може сподобатись!!! Кожному приділилося максимум уваги, дорослим конкурси, діти окремо займалися, в них був свій куточок і свої завдання! Не було банальних конкурсів, все враховувалось індивідуально, все було продумано до дрібниць!!! Всі були задоволені!!! Нам як нареченим навіть нічого не прийшлось додумувати, бо Федір зробив сам нам вечір, все взяв під свій контроль, нам залишилося лише розслабитися і отримувати задоволення від того, що відбувалось, а повірте було від чого!!! Це дуже важливо, оскільки наречені зрозуміють нас, бо місяці підготовки до весілля забирають багато часу і нервів, потрібно все контролювати, а тут ми релаксували!!! Гості наші були дуже задоволені, уходячи висловлювали свої враження від такого чудового весілля!!!

А ще у нас був такий момент))) Справа в тому, що весілля у нас було україно-вірменське. І половина гостей були вірменами (але сучасними, українізованими). От і ми попросили Федора трохи переключатись на російську мову (бо вечір вівся повністю українською). Але повірте - в цьому не було жодної потреби!!! Всі чудово розуміли мову і, навіть відповідали теж українською!!! Це був просто клас!!! Вечір пройшов на одному диханні!!! Ми не чекали, чесно, що так буде класно!!! Тому дякуємо Федору за організацію свята, за його чуйність до публіки, розуміння, гарну вдачу! Це дійсно ведучий від Бога!!!

Дякуємо, Федоре, без тебе наше свято не було б таким яскравим і, водночас, душевним і родинним!!!


15 листопада 2011 р. Від: Андрія та Олени

Привіт Федір!

Хочу тобі від імені нашоі молодоі сім'і дуже подякувати за гарну атмосферу нашого святкового вечора! З твоєю допомогою наше свято було позитивним і душевним! Ми дуже задоволені та щасливі!

Щиро дякуємо тобі за позитив, гарний настрій та щире ставлення до нас і наших гостей!

ДЯКУЄМО!!!


19 жовтня 2011 р. Від: Віталія та Марії

Шановний Федоре, дякуємо за організоване свято, все було саме так як ми цього хотіли, тому нам дуже все сподобалося.

Також передаємо вдячність від батьків, які були в захваті від дійства.
Всього вам найкращого!


16 вересня 2011 р. Від: Олександра та Валентини

Добрий день Федір.

Ми робили весілля в українському стилі і дуже довго вибирали ведучого, з багатьма зустрічалися і були дуже критичними і вимогливими.

При першій зустрічі з Федором не було «вихвалянь себе», «компліментів самому собі», а спілкування відбувалося щодо можливої програми та конкурсів. Згодом всі конкурси ми узгоджували, за потреби, переписувалися і консультувалися по телефону.

На весіллі Федір був просто супер!!!!! Всі гості висловили своє захоплення ведучим.
Майбутні молодята. Що вам сказати. Це справді той ведучий який допоможе зробити Вам Ваше свято якісним, незабутнім і таким про яке Ви мрієте!!!!!!!!!!!

Федір, ще раз дуже щиро дякуємо тобі за твою прекрасну роботу, вміння професійно вести свято, зробити його гармонійним, веселим, душевним!
З повагою, Олександр та Валентина


15 вересня 2011 р. Від: Тетяни та Дмитра

Привіт,Федір!

Емоції переповнюють від весілля, яке організували нам Ви. За це Вам величезне ДЯКУЄМО!! Усі наші гості без виключення у захваті від Вас, багато хто просив Ваші контакти для проведення і їхніх свят. Ми були вражені Вашим підходом до кожного, розумінням ситуації, адже наші гості та ми робили неочікувані вчинки=))

Окреме ДЯКУЄМО хочемо сказати і музиканту Володимиру, адже він дуже вдало підгадував настрій гостей, виконував усі наші забаганки...і пускав мильні бульбашки=)))

Ви-дійсно чудовий дует, котрий дарує прекрасний настрій та дуже приємні спогади!


12 вересня 2011 р. Від: Юлії та Сашка

Добрий день, Федір!

Неймовірно вдячні Вам за те, що ви зробили наше свято таким незабутнім, яскравим та веселим! Тепер я точно знаю, що без Вас воно було б абсолютно не таким, яким ми уявляли своє весілля. Ви вгадали всі наші навіть невисловлені бажання! Щоб так як Ви легко і приємно провести свято потрібен надзвичайний талант! Ви дуже добра, щира, ввічлива і дуже приємна людина! Ми та, я впевнена, всі наші гості дуже-дуже-дуже-дуже Вам ДЯКУЄМО!!!!!!!!!! Можливо, не вийшло повністю висловити словами, як ми задоволені співпрацею з Вами!!!! До нової зустрічі!!!!


26 серпня 2011 р. Від: Каті та Андрія

Дорогий Федір!

Дуже дякуємо тобі за ,поки що, саме головне свято в нашому житті- Наше весілля. Все пройшло навіть краще чим ми сподівались і в цьому твоя велика заслуга. Після всього я чула від гостей тільки подяку за чудове, веселе свято та слова захвату від такого професійного, веселого тамади. Дійсно все було на вищому рівні. Ще раз дякуємо. Будемо рекомендувати тебе всім знайомим:)


10 серпня 2011 р. Від: Сергія та Світлани

Федір привіт!

Щиро вдячні за чудово проведений найвизначніший день нашого життя!!!!

Сподобалось все і всім;)

Бажаємо Тобі творчої наснаги та успіхів у Твоїй роботі!

Дуже чудово, що у світі є такі люди, які допомагають іншим зробити їхнє свято незабутнім і тільки з приємними спогадами!

Дякуємо! Успіхів!

З повагою сім'я Бісиків ;)


12 травня 2011 р. Від: Дарії

Большое спасибо, Фёдор, я взяла у Вас идею звёздного бала для выпускного. Я Ваша коллега, только русскоговорящая).

Творческих успехов и благодарных клиентов!

С уважением, Дарья


7 листопада 2010 р. Від: Віктора

Доброго дня!

Цим листом хочу висловити від нас з Оленою щиру подяку за проведене свято.
Все було дуже стильно, весело і зі смаком.

Віктор


30 вересня 2010 р. Від: Марини Левченко

Федір, хочу ще раз подякувати тобі за чудову роботу. Гості всі задоволені, всі питають де то я віднайшла такого класного ведучого. Тому, як мої подруги будуть робити весілля, вести їх вже точно будеш ти, ну то якщо не відмовишся звісно.

І за те що підказав ідею з казино теж окреме спасибі, так кожен віднайшов на цьому святі щось цікаве саме для нього.

Марина


10 травня 2010 р. Від: Галі Слюсаренко

Привіт, Федір.

Новоспечена родина Кузьманенків висловлює Вам щиру подяку за організацію і проведення самого яскравого свята нашого життя!

Все було на найвищому рівні і весь день у наречених були сльози лише радості і сміху.
Велика подяка і низький уклін!


25 жовтня 2009 р. Від: Анастасії Бобарикіної

Федя, привіт!

Ви мабуть найкращій ведучій у світі! Завдяки Вам у нас було весілля, про яке ми тільки мріяли! Декілька днів після нашого свята гості дзвонили і висловлювали захоплення і подяку. Ви сподобались абсолютно всім. Дякуємо і бажаємо творчих успіхів! До нових зустрічей!

Андрій та Настя


13 жовтня 2009 р. Від: Андрія та Світлани

Привіт!

Ще раз тобі велика подяка за класно проведене наше весілля. Ти всім дуже сподобався.

Молодчинка!!!


2 вересня 2009 р. Від: Альони Мусієнко

Шановний пане Федоре!

Щира подяка Вам від Людмили Іванівни, Володимира Васильовича, Альони і всієї нашої великої родини Мусієнків! Отримали велике задоволення від Вашої праці ведучого на весіллі 29 серпня.Зичимо Вам, здоров"я, творчих злетів, наснаги! До нової зустрічі!


7 серпня 2009 р. Від: Станіслава Букіна

Тема: ТЫ СУПЕР! СПАСИБО!

Федя, привет! Вот мелькнули два года совместной жизни со дня нашей свадьбы, а тот незабываемый день нашего бракосочетания, который ты нам подарил благодаря твоему профессионализму и уникальности - останется навсегда в наших сердцах. Спасибо тебе огромное за твой добросовестный труд, порядочность и веселье. С нетерпением ждем следующего повода для встречи с тобой!

Стас и Оксана


8 червня 2009 р. Від: Людмили Коваль

Доброго дня (чи-то вечора). пане Федоре!

Оце щойно відпровадили молодих у весільну подорож, а останніх гостей - додому та, заглянувши в поштову скриньку, побачила Вашого листа. Дякую за "характеристику".

Але ще більше дякую Вам за просто чудовий день 6 червня. Ми вже два дні вислуховуємо захоплеві відгуки гостей про весілля і про тамаду.

Ми отримали величезне задоволення як від спілкування з Вами під час підготовки весілля, так і від Вашої високопрофесійної роботи у день весілля.

З Вами було легко і комфортно. Так буває не завжди і, звичайно, не з усіма.

Наші дві родини щиро вдячні Вам за те, що Ви так вміло реалізували наші задуми і, своїм професіоналізмом, допомогли створити надзвичайно комфортабельну атмосферу на весіллі.

З величезною повагою,

Людмила Коваль.


5 травня 2009 р. Від: Олени Зубкової

Добрый день, Федор! Большое спасибо за праздник! Все остались очень довольны! Еще раз огромное спасибо!


21 листопада 2008 р. Від: Олега Козачука
Тема: С-ПА-СИ-БО, 08.11.2008

Привет! Уже отошли немного от свадьбы, добрались до компьютера.. Хотим еще раз поблагодарить за профессионализм и душевность :)

До сих пор ни одно воспоминание о свадьбе не обходится без упоминаний о тамаде :)

От всех наших друзей - большой привет! Желаем успехов в жизни и творчестве.

Олег и Катя