Дійсно подія надзвичайна! Буває в підлітковому віці, і в тих кому за 50-60... Та в будь-якому випадку наречені заслуговують на гарне весілля і мають бути щасливими.

Українське весілля особливе. Мабуть, у жодній країні його не святкують так, як у нас - з обрядами, сватами, смачними та незліченними стравами, короваєм, запальними танцями…

Звичайно, з часом наші традиції трансформуються у нові форми, збагачуються та доповнюються завдяки новинкам культур інших народів, країн. І все це теж можна гарно поєднати, організувати та провести.

Хто замовляє весілля? Звичайно, наречені. Але часто буває що й їх батьки. Кажуть, хто платить - той і замовляє, але однозначно це свято має бути таким, як захочеться молодята. Адже це їх весілля!

Як зробити цю подію дійсно пам'ятною? Обрати той стиль і програму, що підходять до вашої ідеї, враховують уподобання ваших гостей та під силу вашим можливостям.

Пам'ятайте, кожен обряд можна зробити таким, що найкраще підходитиме для вас і вашого свята.

Як зустріти гостей, вибрати перший танець наречених, як краще вручати подарунки, чи варто одягати тещі чоботи, як викрасти наречу та її черевичок, як гарно поділити коровай, які ігри-конкурси і коли саме проводити - на все це я вам дам відповідь при зустрічі. Довіртеся: мої поради вам дійсно стануть у пригоді.

А варіантів проведення весілля є багато. І ви зможете обрати саме свій!