Back to Top
Перейти до основного вмісту

Україномовний ведучий свята у Києві, тамада та сценарій весілля

Федір Герасимчук

ЯК ЗУСТРІЧАТИ 2017 РІК – РІК ВОГНЯНОГО ПІВНЯ

2017 рік півня www.ведучий.com

Перший сніг навіяв святковий настрій. Магазини прикрашені новорічними іграшками. Люди складають плани на новорічні канікули, а хтось детально готує святкування новорічного свята зустрічаючи Рік півня, суворо дотримуючись правил, гороскопів та модних віянь. Переглянувши трохи матеріалів в мережі Інтернет, щось пригадавши із власного досвіду пропоную вам коротенький огляд з приготувань святкування нового 2017 року. Присвячується тим, хто вірить в гороскопи, символи і т.п.

ДЕ ЗУСТРІЧАТИ НОВИЙ 2017 РІК?

Отже, символ року 2017 – Вогняний півень! Оскільки вогняний півень радить дотримуватися сімейних традицій, що склалися у вашій родині, то зустрічати Новий рік 2017 астрологи рекомендують дома, в родинному колі. Але якщо у вас є давно згуртований колектив друзів – сміливо можете святкувати новий рік і в такій компанії!

Тамада чи ведучий?

Мабуть тема не нова: хто ж такий тамада, а хто такий ведучий… Однак, у світлі останніх подій у своїй роботі, вирішив і з вами поділитися думками. Читав багато відгуків та статей в чому різниця між тамадою і ведучим. І такі різні думки!

Новорічний корпоратив!

Можна довго говорити яке ж це гарне свято - Новий рік! Але щоб було що пригадати,
його потрібно гарно відсвяткувати.

Зазвичай корпоративні вечори проводять з 20 по 30 грудня. А дружній колектив інколи і з 31 грудня на 1 січня зустрічають рік, що приходить. Буває, що з 10 грудня в офісі ставлять ялинку, підводять підсумки та святкують.

Підписка на Федір Герасимчук