Кожен весільний торт є у центрі уваги на весіллі. Пройшли часи традиційних тортів. У сучасних тортах використовують шоколад, фрукти і навіть роблять торти з помадки. Що б Ви не вибрали, Ваш торт має відображати Ваші смаки і зробити Ваш бенкет неповторним.

Спочатку треба подивитися весільні журнали і веб-сайти та вибрати конструкції тортів, які вам подобаються. Після того як ви вибрали кілька тістечок, треба порівняти їх та виявити один загальний елемент між улюбленими тістечками. Про цей елемент і скажіть своєму кондитеру.

Незважаючи те що коло, як і раніше є найпопулярнішою формою, коли мова заходить про весільні торти, вам не обов'язково обмежуватися ним. Чому б не спробувати "подарункову скриньку" з ефект укладання квадратної форми шарів.

У Вас є ще якась ідея?. Ви не хочете багаторівневий торт, проте простий однорівневий торт на весілля? Пам'ятайте, що правильний торт - це поєднання стилю і кількості гостей.

Майже будь-який торт може підійти для весілля. Якщо ви шокоголік, Ви можете побалувати себе багатим тортом з шоколадної помадки. Чізкейк теж не виключається!

Якщо Ви не можете визначитись з типом торта, то чому не зробити різні рівні різними на смак? Ваш вибір нескінченний, але обов'язково треба мати на думці, що ви повинні вибрати смаки, якими Ваші гості будуть насолоджуватися.

Але саме головне при виборі весільного торту є смак. Як визначитись? Не соромтеся попросити зразки для дегустації.