Перший сніг навіяв святковий настрій. Магазини прикрашені новорічними іграшками. Люди складають плани на новорічні канікули, а хтось детально готує святкування новорічного свята зустрічаючи Рік півня, суворо дотримуючись правил, гороскопів та модних віянь. Переглянувши трохи матеріалів в мережі Інтернет, щось пригадавши із власного досвіду пропоную вам коротенький огляд з приготувань святкування нового 2017 року. Присвячується тим, хто вірить в гороскопи, символи і т.п.

ДЕ ЗУСТРІЧАТИ НОВИЙ 2017 РІК?

Отже, символ року 2017 – Вогняний півень! Оскільки вогняний півень радить дотримуватися сімейних традицій, що склалися у вашій родині, то зустрічати Новий рік 2017 астрологи рекомендують дома, в родинному колі. Але якщо у вас є давно згуртований колектив друзів – сміливо можете святкувати новий рік і в такій компанії!

ЩО ОДЯГНУТИ В НОВОРІЧНУ НІЧ 2017?

За повір’ям, найкраща гама кольорів  для зустрічі Нового 2017 року червоно-золотиста. Модельєри не радять жінкам захоплюватися прозорими тканинами та декольте: це не вишукано та відверто викликаючи і витончений у виборі Півень увагу на таких жіночок просто не зверне увагу, і ходитимуть вони весь рік  в прозорих натяках :-). Краще віддати перевагу коктейльні сукні червоного, золотистого чи жовтого кольорів та пастельних тонів. Додайте туфлі на високому підборі, прикраси із золота, перлів і Voi la! Знаю-знаю, що скажете про перли та золото: звичайно, все можна замінити добротною біжутерією! Чоловікам, як кажуть жінки, легше, можна одягнути будь-що :-). Це питання для обговорення, але все ж якщо прийом не офіційний, то і офіційне вбрання на кшталт смокінгу чи костюма точно можна не одягати. Поєднайте класичні штани із сорочкою яскравого кольору, або червоні джинси із строгим верхом. Пам’ятайте, весь одяг має бути не тільки правильно підібраним в тон вечірки, а ще й бути зручним! Інакше ніякого відпочинку та комфорту ви не відчуєте. Але й одягати спортивний костюм просто не припустимо – Вогняний півень цього не пробачить.

ОЗДОБЛЮЄМО ЖИТЛО

І хоча кольорова гамма Вогняного півня червоно-золотиста прикрасити будинок можна виробами синього чи зеленого кольорів Ці кольори є невід’ємними символами новорічного свята, і притаманні у вбранні будь-якого півня. Як завжди доречними будуть прикраси із природних матеріалів. І не бійтеся переборщити зі світлом та блиском! А от ялинку можна обрати й штучну – і природу збереже, і прибирання після свят полегшите. На святковому столі гарно виглядатиме ваза із червоними  та жовтими яблуками, гранатами, помаранчами, мандаринами, що так підходять під улюблений колір Вогняного півня.

ЩО ПРИГОТУВАТИ НА НОВОРІЧНИЙ СТІЛ 2017

Точно не варто готувати курятину та страви з птиці. А от свинина, баранина, яловичина чи навіть кролятина будуть доречними. Можна готувати щось із круп, але хто їх їстиме в новорічну ніч?! ))) Фрукти, напої, салати… Готуйте, їжте та не забувайте зважитися до та після святкування року Вогняного півня!

ПІДСУМОВУЮЧИ

Якщо відкинути всі перестороги та побоювання чогось не дотриматися і бути нещасливою чи нещасливим весь 2017 рік, то:

  • ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ 2017 РІК ВОГЯНОГО ПІВНЯ З ТИМ, ХТО ВАМ ДО ДУШІ!
  • ОДЯГАЙТЕ ТЕ, В ЧОЧМУ ВИ СОБІ ПОДОБАЄТЕСЯ І ПОЧУВАЄТЕСЯ КОМФОРТНО!
  • ПРИЙРАШАЙТЕ БУДИНОК ТА ЯЛИНКУ ЯК ВАМ ДО ВПОДОБИ ТА ТИМ, ЩО Є ДОМА!
  • ГОТУЙТЕ ТЕ, ЩО СМАКУЄ ВАМ ТА ВАШИМ РІДНИМ І ТЕ, ЩО ТОЧНО З'ЇСТЕ!

Пам’ятайте, гарний настрій, добродушність, щирість думок і добра усмішка – найголовніша запорука щасливого Нового року!

З Новим 2017 роком!